table
Kenevire yakın inceleme

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ’ı makamında ziyaret ederek Yozgat Bozok Üniversitesi’nin kenevir alanında yaptığı son çalışmalar hakkında bilgiler aldı

AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer Yozgat Bozok Universitesi kenevir araştırmalarını yürüttüğü ekim alanında incelemelerde bulundu.

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ’ı makamında ziyaret ederek Yozgat Bozok Üniversitesi’nin kenevir alanında yaptığı son çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Milletvekili Başer, Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcısı ve Kenevir Araştırmaları Koordinatörü Prof. Dr. Güngör Yılmaz ile kenevir denemelerinin yürütüldüğü ekim alanında incelemelerde bulundular.
Denemelerin amaç ve hedefleri hakkında bilgi alan Başer, çalışmaların etkileyici olduğunu ve Yozgat’ımıza hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Milletvekili Başer yapılan çalışmalardan dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ’a teşekkür ederek, Yozgat için Endüstriyel Kenevir çalışmalarının büyük önem arzettiğini ve Yozgat’ın kalkınmasını büyük katkı sağlayacağına olan inancını ifade ederek ziyaretini tamamladı.

Haber : Yozgat Hakimiyet Gazetesi-23.08.2020

table
Faydalı Bağlantılar
Yusuf BAŞER © Tüm Hakları Saklıdır. | Design By Grapyx Yazılım Medya