table
YUSUF BAŞER’E SEVGİ SELİ

AK Parti Yozgat milletvekili Yusuf BAŞER bu haftaki gezi programında Boğazlıyan ilçesine bağlı Ovakent, Yamaçlı ve Sırçalı kasabalarını ziyaret etti. Yusuf BAŞER’e Yozgat Ak Parti İl Başakanı Çelebi DURSUN , İl Genel Meclis başkanı İskender NAZLI ve Merkez ilçe Teşkilat Başkanı Nizam AKDOĞAN eşlik etti.


Yusuf BAŞER’in ilk ziyareti sırçalı kasabası oldu. Sırçalı Belediyesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başer burada vatandaşın sorunlarını dinledi. Yapılan toplantıya katılımın yoğun olması dikkat çekti. Sırçalı Belediye Başkanı Ferit KOÇYİĞİT, Belediye tarafından yapılan hizmet ve projeler hakkında bir brifing verdi .

ARA REKLAM ALANI

Program kapsamında Yamaçlı belediyesi tarafından düzenlenen ilk öğretim şenlik programına katıldı. Geleceğimizin teminatı yavrularımızla bir araya geldi. Daha sonra Yamaçlı da devlet desteği ile kurulan lisanslı silo tesislerini gezdi.

Ovakent’te Yusuf BAŞER’e Yoğun İlgi

Ovakent Belediyesi ziyareti öncesi belde girişinde yoğun bir katılımla karşılama yapıldı. Belediye Başkanı Yusuf BÜYÜK, Ovakent Kasabasında icra etmiş oldukları proje ve faaliyetler hakkında bilgi verdi. Burada vatandaşlar ile bir araya gelmesinin ardından ilçe merkezine dönüş yaptı.

Boğazlıyan ilçesinde de bir dizi temaslar da bulunan Yusuf BAŞER kısa bir süre önce bakım ve yenilenmesi için ödenek çıkartarak yeni bir yüze kavuşmasını sağlanan Boğazlıyan Öğretmen evinde incelemelerde bulundu. Yenilenmiş haliyle hizmet vermeye başlayan Boğazlıyan Öğretmen evi vatandaşlardan büyük beğeni kazandı. Boğazlıyan Belediye Başkanlığını ziyaret etmesini müteakip Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı ve Belediye Hizmet Binasında Muhtarlar bir araya geldi ve daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu. Boğazlıyan ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan yusuf Başer’e halkın ilgisi yoğun oldu.

table
Faydalı Bağlantılar
Yusuf BAŞER © Tüm Hakları Saklıdır. | Design By Grapyx Yazılım Medya