table
YUSUF BAŞER’DEN YOZGAT’TA HAFTA SONU İNCELEME GEZİSİ

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, hafta sonu Yozgata gelerek bir dizi incelemeler yaptı. Başer Yozgat kent merkezinde  yeni TOKİ projesinin yanı sıra inşaatı tamamlanan Adalet Eğitim merkezi binasını da gezdi.


Ak Parti Yozgat milletvekili Başer önce 643 dairelik TOKİ konutları inşaatında incelemelerde bulundu.

Müteahhit firma yetkililerinden bilgi alan Başer,  AK Parti iktidarıyla Yozgat'ın dört bir köşesinin modern TOKİ konutlarıyla donatıldığını ifade etti.

Yozgat merkez ve ilçelerinde TOKİ konutlarının yapıldığını, vatandaşın rahat ve huzur içinde bu sıcak yuvalarında oturduklarını belirten  milletvekili Başer, "Şimdi de merkez Mutafoğlu Mahallesi 2. mıntıkada içerisinde sosyal donatıları, ticaret merkezi ve caminin yer aldığı 451'i 2+1 konut, 192'si de 3+1 olmak üzere 643 konut bulunuyor. Kısa bir süre önce başlayan inşaat çalışmaları 13 Mart 2022'de tamamlanacak. Ancak müteahhit firma konutları 2021 yılı içerisinde tamamlayıp teslim etmeyi planlıyor." dedi.

Daha sonra Yozgat Adalet Eğitim Merkezi inşaatına geçerek, müteahhit firma yetkililerinden bilgi alan Başer, bu konuda da şunları söyledi :

"İlimizde yapılan adalet eğitim merkezi inşaatı tamamlanmış durumda ve önümüzdeki ay kabul işlemleri başlayacak. Ondan sonra da hizmete açılması planlanıyor. Bu merkezimiz de inşallah sosyal, kültürel yönden kentimize büyük değer katacak."

Haber : Yozgat Gazetesi-22.08.2020

table
Faydalı Bağlantılar
Yusuf BAŞER © Tüm Hakları Saklıdır. | Design By Grapyx Yazılım Medya